DETAIL spoje: 540070 / 8

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 15 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:49  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 2 km Chrastava,,Koruna LI 0201  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 2 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 4 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 5 km Liberec,Machnín, LI 0001  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 6 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 7 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 9 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 11 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 12 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 12 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 13 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 14 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  6:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,