DETAIL spoje: 540070 / 9

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 15) LI 0001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 7 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 8 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 9 km Liberec,Machnín, LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 10 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 12 km Chrastava,,sídl. LI 0201  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 12 km Chrastava,,Koruna LI 0201  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 13 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:52  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 17 14 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 19 15 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11954 20 16 km Chrastava,Dolní Vítkov,u mostu LI 0203  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11953 21 17 km Chrastava,Dolní Vítkov,prodejna LI 0203  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50822 22 17 km Chrastava,Dolní Vítkov,rozc. LI 0203  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11951 23 18 km Chrastava,Dolní Vítkov,bažantnice LI 0203  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11955 24 19 km Chrastava,Horní Vítkov,škola LI 0203  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11956 25 20 km Chrastava,Horní Vítkov,u transf. LI 0203  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11957 26 20 km Chrastava,Horní Vítkov,vozovna LI 0203  7:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 10.3.2019, od 18.4.2019 do 22.4.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019, od 28.10.2019 do 30.10.2019