DETAIL spoje: 540070 / 9

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 15) LI 0001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 6 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 6 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 9 7 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 11 8 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 12 9 km Liberec,Machnín, LI 0001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 13 10 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 14 12 km Chrastava,,sídl. LI 0201  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 15 12 km Chrastava,,Koruna LI 0201  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 13 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,