DETAIL spoje: 540071 / 1

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 5 km Liberec,,Letná LI 0001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 12 km Mníšek,,křiž. LI 0208  5:17  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 13 km Mníšek,,vodárna LI 0208  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 14 km Nová Ves,,u pily LI 0207  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 15 km Nová Ves,,host. LI 0207  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 16 km Nová Ves,,kostel LI 0207  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 17 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 18 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 19 km Chrastava,,Textilana LI 0201  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 20 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 38 21 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:36 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,