DETAIL spoje: 540071 / 102

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 38 0 km Chrastava ,,žel.st. LI 0201  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 1 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201  8:24  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 2 km Chrastava ,,Textilana LI 0201  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 3 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 4 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 5 km Nová Ves ,,kostel LI 0207  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 6 km Nová Ves ,,host. LI 0207  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 7 km Nová Ves ,,u pily LI 0207  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 7 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 8 km Mníšek ,,vodárna LI 0208  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 8 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 8 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 9 km Mníšek ,,křiž. LI 0208  8:39  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 10 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 11 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 12 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 13 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 13 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 14 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 15 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 16 km Liberec ,,Letná LI 0001  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 16 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 17 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 17 km Liberec ,,U Dvora LI 0001  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 18 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 19 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 19 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  8:58 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu