DETAIL spoje: 540071 / 104

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 0 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 1 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 2 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 3 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 4 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 5 km Nová Ves ,,host. LI 0207 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 6 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 6 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 7 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 7 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 7 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 8 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 12:39 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 9 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 10 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 11 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 12 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 12 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 13 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 14 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 15 km Liberec ,,Letná LI 0001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 15 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 16 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 16 km Liberec ,,U Dvora LI 0001 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 17 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 18 km Liberec ,,Šaldovo nám. LI 0001 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 18 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 12:58 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu