DETAIL spoje: 540071 / 107

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 1 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 2 km Liberec ,,U Dvora LI 0001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 2 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 3 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 3 km Liberec ,,Letná LI 0001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 4 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 5 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 6 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 6 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 7 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 9 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 10 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 11 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 11 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 11 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 12 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 12 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 13 km Nová Ves ,,host. LI 0207 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 14 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 15 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 16 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 17 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 18 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:33 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu