DETAIL spoje: 540071 / 111

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 1 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001 19:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 2 km Liberec ,,U Dvora LI 0001 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 2 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 3 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 3 km Liberec ,,Letná LI 0001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 4 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 5 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 6 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 6 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 7 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 9 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 10 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 11 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 11 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 11 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 12 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 12 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 13 km Nová Ves ,,host. LI 0207 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 14 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 15 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 16 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 17 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 18 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 20:03 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek
  6  - jede v sobotu

- nejede 24.12.2022, 31.12.2022