DETAIL spoje: 540071 / 12

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 38 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 14:20 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 2 km Chrastava,,Textilana LI 0201 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 3 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 4 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 5 km Nová Ves,,kostel LI 0207 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 6 km Nová Ves,,host. LI 0207 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 7 km Nová Ves,,u pily LI 0207 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 7 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 8 km Mníšek,,vodárna LI 0208 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 8 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 8 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 9 km Mníšek,,křiž. LI 0208 14:37 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 10 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 11 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 13 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 13 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 14 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 15 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 16 km Liberec,,Letná LI 0001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 16 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 17 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 17 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 19 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 20 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 21 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 22 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 23 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,