DETAIL spoje: 540071 / 13

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 6 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 7 4 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 8 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 9 5 km Liberec,,Letná LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 10 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 11 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 12 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 13 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 14 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 15 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 16 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 12 km Mníšek,,křiž. LI 0208 15:47 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 13 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 13 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 13 km Mníšek,,vodárna LI 0208 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 14 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 14 km Nová Ves,,u pily LI 0207 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 15 km Nová Ves,,host. LI 0207 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 16 km Nová Ves,,kostel LI 0207 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 17 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 18 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 19 km Chrastava,,Textilana LI 0201 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 20 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 37 21 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 16:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,