DETAIL spoje: 540071 / 13

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec ,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec ,,Babylon LI 0001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 3 km Liberec ,,Malé nám. LI 0001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 4 km Liberec ,,U Dvora LI 0001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 4 km Liberec ,,Vrchlického LI 0001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 5 km Liberec ,,Hrdinů LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 5 km Liberec ,,Letná LI 0001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 6 km Liberec ,Pavlovice ,křiž. LI 0001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 7 km Liberec ,,U Radčického potoka LI 0001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,kovárna LI 0001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 8 km Liberec ,Krásná Studánka ,Švestková LI 0001 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 9 km Liberec ,Krásná Studánka , LI 0001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 10 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 11 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 12 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 13 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 13 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 13 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 14 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 14 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 15 km Nová Ves ,,host. LI 0207 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 16 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 17 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 18 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 19 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 20 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 16:02 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 38 21 km Chrastava ,,žel.st. LI 0201 16:06 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech