DETAIL spoje: 540071 / 14

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 37 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 15:20 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 2 km Chrastava,,Textilana LI 0201 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 3 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 4 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 5 km Nová Ves,,kostel LI 0207 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 6 km Nová Ves,,host. LI 0207 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 7 km Nová Ves,,u pily LI 0207 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 7 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 8 km Mníšek,,vodárna LI 0208 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 8 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 8 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 9 km Mníšek,,křiž. LI 0208 15:37 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 16 10 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 15 11 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 14 12 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 13 13 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 12 13 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 11 14 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 10 15 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 9 16 km Liberec,,Letná LI 0001 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 8 16 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 7 17 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 6 17 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 18 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 19 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 19 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 20 km Liberec,,Babylon LI 0001 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 21 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 16:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,