DETAIL spoje: 540071 / 17

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 63216 21 0 km Mníšek,,žel.st. LI 0208 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 22 1 km Mníšek,,škola LI 0208 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 1 km Mníšek,,křiž. LI 0208 18:59 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 2 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 2 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 2 km Mníšek,,vodárna LI 0208 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 3 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 3 km Nová Ves,,u pily LI 0207 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 4 km Nová Ves,,host. LI 0207 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 5 km Nová Ves,,kostel LI 0207 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 6 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 7 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 8 km Chrastava,,Textilana LI 0201 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 19:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020