DETAIL spoje: 540071 / 17

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec ,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 9 km Liberec ,Krásná Studánka ,za kopcem LI 0001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 10 km Mníšek ,,Slovákov LI 0208 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 11 km Mníšek ,,křiž. LI 0208 19:03 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 12 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 12 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 12 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 13 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 13 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 14 km Nová Ves ,,host. LI 0207 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 15 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 16 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 17 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 18 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 19 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 19:21 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech