DETAIL spoje: 540071 / 18

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 37 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 17:20 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 2 km Chrastava,,Textilana LI 0201 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 3 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 4 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 5 km Nová Ves,,kostel LI 0207 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 6 km Nová Ves,,host. LI 0207 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 7 km Nová Ves,,u pily LI 0207 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 7 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 8 km Mníšek,,vodárna LI 0208 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 8 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 8 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 23 9 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 20 9 km Mníšek,,u bytovek LI 0208 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 19 10 km Mníšek,Fojtka,přehrada LI 0208 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 18 11 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21598 17 12 km Mníšek,Fojtka,otočka LI 0208 17:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020