DETAIL spoje: 540071 / 18

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 38 0 km Chrastava ,,žel.st. LI 0201 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 1 km Chrastava ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 17:20 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 2 km Chrastava ,,Textilana LI 0201 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 3 km Chrastava ,,Frýdlantská LI 0201 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 4 km Nová Ves ,,Jednota LI 0207 17:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 5 km Nová Ves ,,kostel LI 0207 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 6 km Nová Ves ,,host. LI 0207 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 7 km Nová Ves ,,u pily LI 0207 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 7 km Nová Ves ,,křiž. LI 0207 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 8 km Mníšek ,,vodárna LI 0208 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 8 km Mníšek ,,Novoveská LI 0208 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 8 km Mníšek ,,Frýdlantská LI 0208 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 24 9 km Mníšek ,,ObÚ LI 0208 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 21 9 km Mníšek ,,u bytovek LI 0208 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 20 10 km Mníšek ,Fojtka ,přehrada LI 0208 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 19 11 km Mníšek ,Fojtka ,křiž. LI 0208 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21598 18 12 km Mníšek ,Fojtka ,otočka LI 0208 17:46 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech