DETAIL spoje: 540071 / 2

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 1 km Chrastava,,Textilana LI 0201  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 2 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 3 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 4 km Nová Ves,,kostel LI 0207  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 5 km Nová Ves,,host. LI 0207  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 6 km Nová Ves,,u pily LI 0207  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 6 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 7 km Mníšek,,vodárna LI 0208  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 7 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 7 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 8 km Mníšek,,křiž. LI 0208  5:07  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 11 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 12 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 13 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 14 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 15 km Liberec,,Letná LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 15 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 16 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 16 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 18 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 19 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 20 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 21 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 22 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  5:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,