DETAIL spoje: 540071 / 20

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 1 km Chrastava,,Textilana LI 0201 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 2 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 3 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 4 km Nová Ves,,kostel LI 0207 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 5 km Nová Ves,,host. LI 0207 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 6 km Nová Ves,,u pily LI 0207 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 6 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 7 km Mníšek,,vodárna LI 0208 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 7 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 7 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 24 8 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 12:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,