DETAIL spoje: 540071 / 3

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 1 km Liberec,,Sokolská LI 0001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 6 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 7 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 8 3 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 9 3 km Liberec,,Letná LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 10 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 11 5 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 12 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 13 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 14 7 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 16 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 10 km Mníšek,,křiž. LI 0208  6:47  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 11 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 11 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 11 km Mníšek,,vodárna LI 0208  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 12 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 12 km Nová Ves,,u pily LI 0207  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 13 km Nová Ves,,host. LI 0207  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 14 km Nová Ves,,kostel LI 0207  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 15 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 16 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 17 km Chrastava,,Textilana LI 0201  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 18 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,