DETAIL spoje: 540071 / 31

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21592 24 0 km Mníšek,,křiž. LI 0208 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 25 1 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 26 1 km Mníšek,,Novoveská LI 0208 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 27 1 km Mníšek,,vodárna LI 0208 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 28 2 km Nová Ves,,křiž. LI 0207 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 29 2 km Nová Ves,,u pily LI 0207 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 30 3 km Nová Ves,,host. LI 0207 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 31 4 km Nová Ves,,kostel LI 0207 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 32 5 km Nová Ves,,Jednota LI 0207 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 33 6 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 34 7 km Chrastava,,Textilana LI 0201 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 65592 35 8 km Chrastava,,Školní LI 0201 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 36 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:05 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11941 38 10 km Chrastava,,Andělohorská LI 0201 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11950 39 11 km Chrastava,Andělská Hora,u mostu LI 0201 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64202 40 12 km Chrastava,Andělská Hora,náves LI 0201 13:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,