DETAIL spoje: 540071 / 6

Základní informace:

Linka: 540071IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Chrastava-Andělská Hora
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 37 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0201  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11947 35 1 km Chrastava,,Textilana LI 0201  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11943 34 2 km Chrastava,,Frýdlantská LI 0201  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23642 33 3 km Nová Ves,,Jednota LI 0207  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23643 32 4 km Nová Ves,,kostel LI 0207  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23641 31 5 km Nová Ves,,host. LI 0207  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23645 30 6 km Nová Ves,,u pily LI 0207  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23644 29 6 km Nová Ves,,křiž. LI 0207  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21597 28 7 km Mníšek,,vodárna LI 0208  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66789 27 7 km Mníšek,,Novoveská LI 0208  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 26 7 km Mníšek,,Frýdlantská LI 0208  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 25 8 km Mníšek,,křiž. LI 0208  7:06  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 9 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 11 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 12 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 12 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 13 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 14 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 15 km Liberec,,Letná LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 15 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 16 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 16 km Liberec,,U Dvora LI 0001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 18 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 19 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 20 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,