DETAIL spoje: 540072 / 1

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  9:05  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 21 12 km Mníšek,,ObÚ LI 0208  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 22 12 km Mníšek,,škola LI 0208  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 23 13 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 24 13 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006  9:16  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 25 14 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 26 15 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006  9:18  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66166 27 16 km Oldřichov v Hájích,,Na Pilách LI 6006  9:20  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 28 18 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006  9:23  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 30 18 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006  9:24  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 31 19 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006  9:26  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 32 19 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 34 20 km Mníšek,,škola LI 0208  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 20 km Mníšek,,u bytovek LI 0208  9:31  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 21 km Mníšek,Fojtka,Likov LI 0208  9:33  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 22 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208  9:34  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21598 38 23 km Mníšek,Fojtka,host. LI 0208  9:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,