DETAIL spoje: 540072 / 17

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21594 19 0 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 21 1 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 22 1 km Mníšek,,škola LI 0208 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63216 33 2 km Mníšek,,žel.st. LI 0208 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 34 3 km Mníšek,,škola LI 0208 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 3 km Mníšek,,u bytovek LI 0208 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 4 km Mníšek,Fojtka,Likov LI 0208 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 5 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21598 38 6 km Mníšek,Fojtka,host. LI 0208 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,