DETAIL spoje: 540072 / 18

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21598 38 0 km Mníšek,Fojtka,host. LI 0208 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 1 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 2 km Mníšek,Fojtka,Likov LI 0208 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 3 km Mníšek,,u bytovek LI 0208 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 34 3 km Mníšek,,škola LI 0208 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63216 33 4 km Mníšek,,žel.st. LI 0208 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 32 6 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 31 6 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 30 7 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24664 26 8 km Oldřichov v Hájích,,host. LI 6006 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24665 25 9 km Oldřichov v Hájích,,hřiště LI 6006 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52754 24 10 km Oldřichov v Hájích,,ekocentrum LI 6006 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24666 23 10 km Oldřichov v Hájích,,pila LI 6006 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 22 11 km Mníšek,,škola LI 0208 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 20 11 km Mníšek,,křiž. LI 0208 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21594 19 12 km Mníšek,,Sběrné suroviny LI 0208 14:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,