DETAIL spoje: 540072 / 2

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21598 38 0 km Mníšek,Fojtka,host. LI 0208  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 1 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 2 km Mníšek,Fojtka,Likov LI 0208  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 3 km Mníšek,,u bytovek LI 0208  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 20 3 km Mníšek,,křiž. LI 0208  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 4 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 5 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 6 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 7 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 7 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 8 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18213 9 10 km Liberec,Pavlovice,Letná LI 0001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53247 8 10 km Liberec,Pavlovice,škola LI 0001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18217 7 10 km Liberec,,Stračí LI 0001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 11 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 12 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 13 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 14 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 15 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 16 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,