DETAIL spoje: 540072 / 3

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště L) LI 0001 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 10 4 km Liberec,,U Dvora LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 11 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 12 6 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 13 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 14 8 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 15 8 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 16 9 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 17 10 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 18 11 km Mníšek,,Slovákov LI 0208 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21593 21 12 km Mníšek,,ObÚ LI 0208 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 22 12 km Mníšek,,škola LI 0208 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63216 33 13 km Mníšek,,žel.st. LI 0208 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21595 34 13 km Mníšek,,škola LI 0208 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 13 km Mníšek,,u bytovek LI 0208 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 14 km Mníšek,Fojtka,Likov LI 0208 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 15 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208 12:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21598 38 16 km Mníšek,Fojtka,host. LI 0208 12:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,