DETAIL spoje: 540072 / 4

Základní informace:

Linka: 540072IDOS
Název: Liberec-Krásná Studánka-Mníšek-Oldřichov v Hájích-Fojtka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21599 37 0 km Mníšek,Fojtka,křiž. LI 0208  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21600 36 1 km Mníšek,Fojtka,přehrada LI 0208  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21596 35 2 km Mníšek,,u bytovek LI 0208  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21592 19 2 km Mníšek,,křiž. LI 0208  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52219 17 3 km Mníšek,,Slovákov LI 0208  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47499 16 4 km Liberec,Krásná Studánka,za kopcem LI 0001  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18193 15 5 km Liberec,Krásná Studánka, LI 0001 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18195 14 6 km Liberec,Krásná Studánka,Švestková LI 0001 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53615 13 6 km Liberec,Krásná Studánka,kovárna LI 0001 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 12 7 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 11 8 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 10 9 km Liberec,,Letná LI 0001 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 9 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 8 10 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 7 10 km Liberec,,U Dvora LI 0001 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 5 12 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 14 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 15 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 16 km Liberec,,Babylon LI 0001 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 17 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 10:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,