DETAIL spoje: 540073 / 1

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 0 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 2 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 2 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 3 km Chotyně,,statek LI 0102  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 4 km Chotyně,,u mostu LI 0102  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 5 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 6 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 13 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 14 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 15 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 17 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 18 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,