DETAIL spoje: 540073 / 101

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 0 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 10 0 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 2 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 2 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 3 km Chotyně,,statek LI 0102  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 4 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 2) LI 0102  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 5 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 6 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 13 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 14 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 15 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 16 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:57  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 17 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  7:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 25.12.2019, 1.1.2020