DETAIL spoje: 540073 / 108

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 1 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 2 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 6 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 11 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 12 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 12 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 1) LI 0102 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 13 km Chotyně,,statek LI 0102 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 14 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 15 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 10 16 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 17 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 18:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019