DETAIL spoje: 540073 / 11

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 0 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 2 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 14:13 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 2 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 14:14 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 3 km Chotyně,,statek LI 0102 14:15 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 4 km Chotyně,,u mostu LI 0102 14:17 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 5 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 14:18 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 6 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50683 22 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,Uhelná LI 0103 14:24 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 12 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 13 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 14 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 14:29 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 16 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 17 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 18 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 19 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 20 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 14:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,