DETAIL spoje: 540073 / 14

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 31 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 30 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:54 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 29 2 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 28 3 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 27 4 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 26 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 25 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 24 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 22 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 21 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 18 12 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 17 13 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 16 13 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 1) LI 0102 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 15 14 km Chotyně,,statek LI 0102 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 14 15 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 13 16 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10556 12 16 km Hrádek n.Nisou,,Dol.nám. LI 0101 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 11 17 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 9 18 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 14:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,