DETAIL spoje: 540073 / 14

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 0 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 1 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:52 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 2 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 3 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 4 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 12 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 13 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 13 km Chotyně,,u mostu LI 0102 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 14 km Chotyně,,statek LI 0102 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 15 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 16 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10556 11 16 km Hrádek n.Nisou,,Dol.nám. LI 0101 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 10 17 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 18 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 14:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,