DETAIL spoje: 540073 / 35

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10571 1 0 km Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. LI 0101 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10570 2 0 km Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,host. LI 0101 10:21 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53251 4 2 km Hrádek n.Nisou,,prům.zóna LI 0101 10:23 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10561 5 2 km Hrádek n.Nisou,,viadukt LI 0101 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 3 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 10:25 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 5 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 10:40 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 5 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 10:41 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 6 km Chotyně,,statek LI 0102 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 7 km Chotyně,,u mostu LI 0102 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 8 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 10:46 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 9 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 10:49 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50683 22 13 km Hrádek n.Nisou,Václavice,Uhelná LI 0103 10:52 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 15 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 10:54 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 16 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 17 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 19 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 20 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 21 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 22 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 11:06 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 23 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 11:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,