DETAIL spoje: 540073 / 4

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 30 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 29 1 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 28 2 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 27 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 26 6 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 25 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 24 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 22 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 21 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 18 11 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 17 12 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 16 12 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 1) LI 0102  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 15 13 km Chotyně,,statek LI 0102  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 14 14 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 13 15 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10556 12 15 km Hrádek n.Nisou,,Dol.nám. LI 0101  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 11 16 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 9 17 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  6:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,