DETAIL spoje: 540073 / 6

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 30 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 29 1 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 28 2 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 27 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 26 6 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 25 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 24 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50683 23 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,Uhelná LI 0103  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 22 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 21 11 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 20 12 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 18 13 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 17 14 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 16 14 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 1) LI 0102  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 15 15 km Chotyně,,statek LI 0102  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 14 16 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 13 17 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10556 12 17 km Hrádek n.Nisou,,Dol.nám. LI 0101  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 11 18 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 9 19 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  7:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,