DETAIL spoje: 540073 / 7

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 0 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 10 0 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101 10:51 10:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 2 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101 10:53 10:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 2 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101 10:54 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 3 km Chotyně,,statek LI 0102 10:55 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 4 km Chotyně,,u mostu (stanoviště 2) LI 0102 10:57 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 5 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 6 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103 11:01 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103 11:02 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50683 22 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,Uhelná LI 0103 11:04 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 12 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103 11:05 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 13 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103 11:07 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 14 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103 11:09 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 16 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 17 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 11:13 11:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 18 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 19 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 11:17 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 30 20 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 11:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,