DETAIL spoje: 540073 / 8

Základní informace:

Linka: 540073IDOS
Název: Oldřichov na Hr.-Hrádek n.Nisou-Václavice-Chrastava
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 29 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 28 1 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201  9:27  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 27 2 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  9:28  9:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11952 26 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,Na kopci LI 0201  9:30  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10574 25 6 km Hrádek n.Nisou,Václavice,obratiště LI 0103  9:34  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10573 24 7 km Hrádek n.Nisou,Václavice,host. LI 0103  9:36  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10577 23 8 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u váhy LI 0103  9:37  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10576 21 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,rozc.Uhelná LI 0103  9:39  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10578 20 9 km Hrádek n.Nisou,Václavice,u zahradníka LI 0103  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10575 19 10 km Hrádek n.Nisou,Václavice,pískovna LI 0103  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11897 17 11 km Chotyně,Grabštejn,U mlýna LI 0102  9:44  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11895 16 12 km Chotyně,,u viaduktu LI 0102  9:48  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11894 15 12 km Chotyně,,u mostu LI 0102  9:49  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11892 14 13 km Chotyně,,statek LI 0102  9:51  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10567 13 14 km Hrádek n.Nisou,Donín, LI 0101  9:53  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10560 12 15 km Hrádek n.Nisou,,u mostu LI 0101  9:54  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10556 11 15 km Hrádek n.Nisou,,Dol.nám. LI 0101  9:55  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10558 10 16 km Hrádek n.Nisou,,pošta LI 0101  9:57  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10555 8 17 km Hrádek n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0101  9:58 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10561 5 18 km Hrádek n.Nisou,,viadukt LI 0101 10:01 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53251 4 18 km Hrádek n.Nisou,,prům.zóna LI 0101 10:02 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10570 2 19 km Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,host. LI 0101 10:04 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10571 1 19 km Hrádek n.Nisou,Oldřichov na Hr.,obrat. LI 0101 10:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,