DETAIL spoje: 540080 / 112

Základní informace:

Linka: 540080IDOS
Název: Liberec-Světlá p.Ještědem,Hodky-Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 29 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4959 28 2 km Český Dub,Starý Dub, LI 0404  7:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4950 22 2 km Český Dub,Hoření Starý Dub, LI 0404  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28325 18 4 km Proseč p.Ještědem,Javorník, LI 0404  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34307 17 5 km Světlá p.Ještědem,Jiříčkov, LI 0413  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34311 16 6 km Světlá p.Ještědem,Vesec, LI 0413  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34302 15 7 km Světlá p.Ještědem,, LI 0413  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34305 13 8 km Světlá p.Ještědem,Hodky, LI 0413  8:09  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34306 12 9 km Světlá p.Ještědem,Hoření Paseky, LI 0413  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 11 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 1) LI 0413  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 14 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 17 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 18 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 18 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 19 km Liberec,,České mládeže LI 0001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 20 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 20 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 21 km Liberec,,Husitská LI 0001  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 22 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 23 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  8:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020