DETAIL spoje: 540080 / 18

Základní informace:

Linka: 540080IDOS
Název: Liberec-Světlá p.Ještědem,Hodky-Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 29 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4959 28 2 km Český Dub,Starý Dub, LI 0404 11:38 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55101 25 4 km Český Dub,Sobákov, LI 0404 11:41 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4955 24 4 km Český Dub,Modlibohov,křiž. LI 0404 11:42 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4956 23 5 km Český Dub,Modlibohov,pož.zbroj. LI 0404 11:43 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4950 22 6 km Český Dub,Hoření Starý Dub, LI 0404 11:44 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28325 18 8 km Proseč p.Ještědem,Javorník, LI 0404 11:47 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34307 17 9 km Světlá p.Ještědem,Jiříčkov, LI 0413 11:49 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34311 16 10 km Světlá p.Ještědem,Vesec, LI 0413 11:51 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34302 15 11 km Světlá p.Ještědem,, LI 0413 11:53 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34305 13 12 km Světlá p.Ještědem,Hodky, LI 0413 11:56 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34306 12 12 km Světlá p.Ještědem,Hoření Paseky, LI 0413 11:58 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 14 km Světlá p.Ještědem,Semerink, LI 0413 12:00 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 17 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 12:05 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 20 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53286 8 21 km Liberec,Horní Hanychov, LI 0001 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 21 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 22 km Liberec,,České mládeže LI 0001 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 23 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 23 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 24 km Liberec,,Husitská LI 0001 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 25 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 12:19 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 26 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 12:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,