DETAIL spoje: 540080 / 19

Základní informace:

Linka: 540080IDOS
Název: Liberec-Světlá p.Ještědem,Hodky-Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 11) LI 0001 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 2 km Liberec,,Husitská LI 0001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 6 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 9 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 12 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 2) LI 0413 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34306 12 14 km Světlá p.Ještědem,Hoření Paseky, LI 0413 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34305 13 15 km Světlá p.Ještědem,Hodky, LI 0413 14:12 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34309 14 16 km Světlá p.Ještědem,Rozstání,zdrav.stř. LI 0413 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34304 19 16 km Světlá p.Ještědem,Dolení Paseky, LI 0413 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34308 20 17 km Světlá p.Ještědem,Rozstání,dol.ves LI 0413 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34303 21 18 km Světlá p.Ještědem,,Na Kozlenci LI 0413 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4955 26 19 km Český Dub,Modlibohov,křiž. LI 0404 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4956 27 20 km Český Dub,Modlibohov,pož.zbroj. LI 0404 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4959 28 21 km Český Dub,Starý Dub, LI 0404 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 29 23 km Český Dub,,nám. LI 0401 14:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020