DETAIL spoje: 540080 / 29

Základní informace:

Linka: 540080IDOS
Název: Liberec-Světlá p.Ještědem,Hodky-Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 11) LI 0001 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 2 km Liberec,,Husitská LI 0001 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 6 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 9 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 12 km Světlá p.Ještědem,Semerink, (stanoviště 2) LI 0413 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34306 12 14 km Světlá p.Ještědem,Hoření Paseky, LI 0413 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34305 13 15 km Světlá p.Ještědem,Hodky, LI 0413 18:12 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34302 15 16 km Světlá p.Ještědem,, LI 0413 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34311 16 17 km Světlá p.Ještědem,Vesec, LI 0413 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34307 17 18 km Světlá p.Ještědem,Jiříčkov, LI 0413 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28325 18 19 km Proseč p.Ještědem,Javorník, LI 0404 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4950 22 21 km Český Dub,Hoření Starý Dub, LI 0404 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4959 28 21 km Český Dub,Starý Dub, LI 0404 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 29 23 km Český Dub,,nám. LI 0401 18:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,