DETAIL spoje: 540080 / 5

Základní informace:

Linka: 540080IDOS
Název: Liberec-Světlá p.Ještědem,Hodky-Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 11) LI 0001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 2 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 3 2 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 4 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 5 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 6 4 km Liberec,,České mládeže LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49251 7 5 km Liberec,,Spáleniště LI 0001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18186 9 6 km Liberec,Horní Hanychov,u lanovky LI 0001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18185 10 9 km Liberec,Horní Hanychov,Na Výpřeži LI 0001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34310 11 12 km Světlá p.Ještědem,Semerink, LI 0413  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34306 12 14 km Světlá p.Ještědem,Hoření Paseky, LI 0413  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34305 13 15 km Světlá p.Ještědem,Hodky, LI 0413  6:47  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34309 14 16 km Světlá p.Ještědem,Rozstání,zdrav.stř. LI 0413  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34304 19 16 km Světlá p.Ještědem,Dolení Paseky, LI 0413  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34308 20 17 km Světlá p.Ještědem,Rozstání,dol.ves LI 0413  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34303 21 18 km Světlá p.Ještědem,,Na Kozlenci LI 0413  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4956 23 20 km Český Dub,Modlibohov,pož.zbroj. LI 0404  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55101 25 21 km Český Dub,Sobákov, LI 0404  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4955 26 21 km Český Dub,Modlibohov,křiž. LI 0404  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4956 27 22 km Český Dub,Modlibohov,pož.zbroj. LI 0404  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4959 28 23 km Český Dub,Starý Dub, LI 0404  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 29 25 km Český Dub,,nám. LI 0401  7:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,