DETAIL spoje: 540081 / 1

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  5:45  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 26 19 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 19 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 20 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 21 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 22 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 23 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 23 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 24 km Český Dub,,u cihelny LI 0401  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 27 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,