DETAIL spoje: 540081 / 10

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 4 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 5 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 6 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 7 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 26 8 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 10 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 11 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:22  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 13 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 17 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 18 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 19 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 20 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 22 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 23 km Liberec,,Kamenická LI 0001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 23 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 24 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 25 km Liberec,,Košická LI 0001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 27 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,