DETAIL spoje: 540081 / 102

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá,,odb. LI 0402  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá,,obec LI 0402  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:47  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 10 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 16 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 17 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 18 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 19 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 21 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 22 km Liberec,,Kamenická LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 23 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 24 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 25 km Liberec,,Košická LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 25 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020