DETAIL spoje: 540081 / 104

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 32 5 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 6 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 7 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 10 km Bílá,,odb. LI 0402  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 12 km Bílá,Petrašovice, LI 0402  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 13 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  9:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  9:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:54  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 17 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 21 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 22 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 23 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 24 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 26 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 27 km Liberec,,Kamenická LI 0001 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 28 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 29 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 30 km Liberec,,Košická LI 0001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 31 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 10:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,