DETAIL spoje: 540081 / 105

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 1 km Liberec,,Košická LI 0001 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 26 19 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 19 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 20 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 21 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 22 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 23 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 32 25 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 27 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 28 km Český Dub,,u cihelny LI 0401 16:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 30 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,