DETAIL spoje: 540081 / 106

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 34 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 33 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28323 32 5 km Proseč p.Ještědem,, LI 0412 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 31 6 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, LI 0412 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 30 7 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 29 8 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 28 9 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 27 10 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 26 11 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 13:52 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 16 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 18 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 20 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 21 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 22 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 23 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 25 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 26 km Liberec,,Kamenická LI 0001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 27 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 28 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 29 km Liberec,,Košická LI 0001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 30 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 14:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,