DETAIL spoje: 540081 / 11

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 12) LI 0001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 1020  5:09  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 21 15 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 22 16 km Bílá,Petrašovice, LI 0402  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 24 18 km Bílá,,odb. LI 0402  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 25 20 km Český Dub,Sobotice, LI 0401  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 26 20 km Český Dub,,pekárna LI 0401  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 38 20 km Český Dub,,Masarykova LI 0401  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 39 21 km Český Dub,,nám. LI 0401  5:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,