DETAIL spoje: 540081 / 110

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 39 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 67550 38 1 km Český Dub,,Masarykova LI 0401 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4948 37 2 km Český Dub,,u cihelny LI 0401 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28324 32 3 km Proseč p.Ještědem,Domaslavice, (stanoviště 4) LI 0412 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1223 31 4 km Bílá,Vlčetín,dol.ves LI 0412 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1224 30 5 km Bílá,Vlčetín,hor.ves LI 0412 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1206 29 6 km Bílá,Bohdánkov, LI 0412 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1219 28 7 km Bílá,Petrašovice,odb.do obce LI 0412 19:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1220 27 8 km Bílá,Petrašovice,odb.Žďárek LI 1020 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 20 10 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 11 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 19:54 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 13 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 17 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 18 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 19 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 20 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 22 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 23 km Liberec,,Kamenická LI 0001 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 24 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 4 25 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 25 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 26 km Liberec,,Košická LI 0001 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 27 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 20:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 2.4.2021, 28.10.2021
nejede 26.12.2020