DETAIL spoje: 540081 / 14

Základní informace:

Linka: 540081IDOS
Název: Liberec- Hodkovice n.Mohelkou- Český Dub
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 35 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4946 25 1 km Český Dub,,pekárna LI 0401 10:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4958 24 2 km Český Dub,Sobotice, LI 0401 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1205 23 3 km Bílá,,odb. LI 0402 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1204 22 4 km Bílá,,obec LI 0402 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1217 21 6 km Bílá,Petrašovice, LI 0402 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 1214 20 7 km Bílá,Kohoutovice,odb. LI 0402 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 19 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 9 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 10:52 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 10 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 11 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 13 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 15 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 16 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 17 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 18 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 20 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 5 21 km Liberec,,Kamenická LI 0001 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 4 22 km Liberec,Rochlice, LI 0001 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 3 23 km Liberec,,Čechova LI 0001 11:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 2 24 km Liberec,,Košická LI 0001 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 25 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 11:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,